سرویس کولر گازی بوتان وتعمیر کولر گازی بوتان:

هر وسیله ی برقی دارای طول عمری است که میزان این طول عمر بسیار بستگی به طریقه ی نگهداری و استفاده ما از آن را دارد. بنابراین هر چه بهتر از وسایل برقی نگهداری کرده و از آن استفاده نماییم در مقابل مدت زمان بیشتری از آن استفاده می کنیم. سرویس کولر گازی ارزان ترین ، راحت ترین و کم هزینه ترین کاری که جهت حفظ و نگهداری از کولر گازی می توانیم انجام دهیم. شستشوی کولر گازی یا سرویس کولر گازی باید به صورت دوره ای انجام شود. با انجام سرویس کولر گازی بوتان در واقع از خسارت های سنگین یا جبران ناپذیر بعدی به دستگاه جلوگیری می شود. اما متاسفانه برخی از افراد این کار را بیهوده می پندارند.

علاوه بر آن با سرویس کولر گازی بوتان به صورت دوره ای باعث کاهش مصرف برق کولرتان می شوید و میزان بازدهی کولر گازی بوتان خود را دو چندان کرده و از پرداخت هزینه های سنگین جهت تعمیر کولر گازی بوتان جلوگیری می کنید.

انجام شستشوی کولر گازی بوتان :

شستشو یا سرویس کولر گازی بوتان دارای دو مرحله است که این مراحل به شرح زیر می باشد :

سرویس پنل داخلی کولر گازی بوتان Butane

سرویس پنل خارجی کولر گازی بوتان Butane

انجام سرویس پنل خارجی کولر گازی بوتان

پیش از شروع هر فصل به انجام سرویس پنل خارجی کولر گازی بوتان پرداخته چرا که پنل خارجی کولر گازی به دلیل قرار گرفتن در مقابل گرد و غبار و آلودگی ، محل تجمع کثیفی ها شده که عدم سرویس و شستشوی آن سبب گشته که به کمپرسور جهت کار کردن فشار بیشتری وارد شود در نهایت گاهی سبب سوختگی کمپرسور می گردد.

انجام سرویس پنل داخلی کولر گازی بوتان

سرویس پنل داخلی کولر گازی بوتان شامل سرویس و شستشوی فیلترها به صورت ماهانه است که انجام این کار سبب افزایش پرتاب باد دستگاه و میزان خنک کنندگی بیشتر آن می گردد.

چه موقع درمان زودرس ارتودنسی ضروری است؟

شرکت خدمات نظافتی

نظافت منزل شمال تهران

کولر ,گازی ,بوتان ,سرویس ,انجام ,پنل ,کولر گازی ,گازی بوتان ,سرویس پنل ,سرویس کولر ,خارجی کولر ,گازی بوتان butane

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
employmentexams avageorgia erysriba erdefchenachs tafreshcitynews barbarimashhad ghafaseh tavanparastar engineers1399 sargarmi1398